אודותי

 

שמי מיכל זק, בוגרת בית הספר הגבוה לעיצוב "שנקר" ומעצבת רב-תחומית מעל עשרים שנה.
מזה מספר שנים בחרתי להתמחות בעיצוב פנים ובהום- סטיילינג לבתים, דירות ועסקים.

תהליך העיצוב הוא קסם של ממש, שמתחיל בפגישת הכרות עם הלקוחות. שלב ההכרות כולל הגדרת הפרויקט, הבנת הצרכים, איפיון הסגנון הרצוי, זיהוי המגבלות וכמובן… הגדרת התקציב. יד ביד אנו יוצאים לדרך משותפת של תכנון, חיפוש, בחירה ומציאת הפתרונות המתאימים "בול" ללקוח האחד והיחיד.

אף פרויקט אינו דומה לחברו, כל פרויקט הוא  יצירה ייחודית והפתעה מקסימה ל"הורים" שלו.

יש פרויקטים גדולים הכוללים שינויים מבניים, ויש פרויקטים פחות מורכבים בהם אנו עושים "מתיחת פנים" לבית או לעסק. קטן כגדול, קצר או ארוך, כל הפרויקטים אהובים עלי מאד, ואני מציעה את מיטב המקצועיות שלי, את ההקשבה, הטעם המיוחד והנסיון. חשוב להבין, כי מעצבת מקצועית חוסכת לכם הרבה זמן וכסף, אבל הדבר החשוב מכל הוא שאני חוסכת לכם את כאב הלב שנובע מטעויות קרדינליות, הוצאת כספים במקום הלא נכון או לקיחת החלטות שגויות שהן בכיה לדורות.

 

לגלרית תמונות מפרויקטים של עיצוב פנים והלבשת הבית , לחצו כאן

בנוסף לעבודתי כמתכננת ומעצבת , הקמתי לפני מספר שנים את "הסדנא לעיצוב הבית– מרחב שבו מתקיימות הרצאות וסדנאות בנושאי עיצוב מגוונים. מוצר הדגל של הסדנא הוא "קורס הום סטיילינג בקלי קלות" – עשרה מפגשים ממוקדים ומקיפים המתקיימים אחת לשבוע, בהם אנו לומדים את יסודות העיצוב ומקבלים את כל הכלים והטיפים הכי שווים להלבשת הבית, בלי לשבור קירות ובלי לקחת משכנתא. הקורס מתקיים במתכונת של 10 מפגשי ערב או בוקר, והוא פתוח לקהל הרחב ומתאים לכל מי שאוהבת עיצוב ורוצה להרחיב את אופקיה.
את "הסדנא לעיצוב הבית– מרחב שבו מתקיימות הרצאות וסדנאות בנושאי עיצוב מגוונים. מוצר הדגל של הסדנא הוא "קורס הום סטיילינג בקלי קלות" – עשרה מפגשים ממוקדים ומקיפים המתקיימים אחת לשבוע, בהם אנו לומדים את יסודות העיצוב ומקבלים את כל הכלים והטיפים הכי שווים להלבשת הבית, בלי לשבור קירות ובלי לקחת משכנתא. הקורס מתקיים במתכונת של 10 מפגשי ערב או בוקר, והוא פתוח לקהל הרחב ומתאים לכל מי שאוהבת עיצוב ורוצה להרחיב את אופקיה.

למידע נוסף על פעילות "הסדנא לעיצוב הבית" , לחצו כאן