מיכל זק סדנא 13

חולמים על בית מהמם ?

ברוכים הבאים לסדנא לעיצוב הבית !

הסדנא לעיצוב הבית נפתחה לפני מספר שנים על ידי מיכל זק, מעצבת רב תחומית בוגרת "שנקר" , מתוך אמונה כי חשוב להנגיש את תחום העיצוב בכלל, ואת עיצוב הבית בפרט, לציבור הרחב, וכך לצמצם את הפער שקיים לעיתים קרובות בין המעצב ובין הלקוח. ניכר כי כמו בתחומים רבים אחרים, ככל שיש ללקוח ידע רחב והכרות טובה יותר עם המתרחש בסצינת העיצוב בארץ ובעולם- כך תהליך עיצוב הבית יהיה קל ונעים יותר, ויניב תוצאות טובות ומספקות.

במסגרת הסדנא, מתקיימות הרצאות וסדנאות בנושאים שונים, כשמוצר הדגל המבוקש ביותר הוא קורס הום סטיילינג שווה לכל נפש. בין שיפוץ מקיף למעבר דירה, יש לכולנו את הצורך לחדש ולשדרג את הבית באופן שוטף, וגם בנושא זה חשוב שנדע לעשות בחירות נכונות ומושכלות. תוכן הקורס התגבש לאחר שעות רבות של יעוץ והכוונה ללקוחות מסוגים שונים, והוא מתייחס גם לצרכים הספציפיים של הלקוח הישראלי: סגנון הבניה בארץ, צרכים הנגזרים מאורח החיים המקומי, הרגלים נפוצים, ואילוצים שיש למצוא להם פתרון.

תמונת סטיילינג 1

קורס הום סטיילינג בקלי קלות

קורס הום סטיילינג של הסדנא לעיצוב הבית מקנה כלים שימושיים בתחום הלבשת הבית, ונותן מענה לכל מי שרוצה ללמוד כיצד ניתן לשדרג את הבית בקלות- בלי לשבור קירות ובלי לקחת משכנתא. הקורס כולל עשרה מפגשים בני כשעתיים, בשעות הבוקר או הערב, בקבוצות קטנות ואינטימיות המאפשרות יחס אישי ומענה על שאלות. הקורס עצמו מובנה בצורה שיטתית ומכסה את רוב תחומי הלבשת הבית, כך שהמשתתפים נחשפים למגוון רחב של סגנונות, מגמות וטרנדים, לומדים את עקרונות שילוב הצבעים, מכירים מבחר חומרים, ורק אחר כך מעמיקים בטכניקות של עיצוב ובטיפים שימושיים לכל חדר בבית. החומר מועבר בצורה חוויתית ומאפשר למשתתפים "טעימה" מעבודת המעצב- התנסות בבנית דף אוירה ופלטת צבעים. המפגש האחרון, שהוא גם סוג של "מסיבת סיום", נערך בשוק הפשפשים וכולל סיור מודרך בחנויות לריהוט ועיצוב הבית.

כותבות על הסדנא