מיכל זק סדנא 13

חולמים על בית מהמם ?

ברוכים הבאים לסדנא לעיצוב הבית !

הסדנא לעיצוב הבית נפתחה כבר בשנת 2013 על ידי מיכל זק, מעצבת רב תחומית בוגרת "שנקר". הסדנא הוקמה מתוך אמונה כי חשוב להנגיש את תחום העיצוב לציבור הרחב, וכך לצמצם את הפער שקיים לעיתים קרובות בין המעצב ובין הלקוח: ככל שיש ללקוח ידע רחב והכרות טובה יותר עם המתרחש בסצינת העיצוב בארץ ובעולם- כך תהליך עיצוב הבית יניב תוצאות טובות ומספקות יותר.

במסגרת הסדנא מתקיימות הרצאות וסדנאות בנושאים שונים הקשורים בעיצוב והלבשת הבית. המפגשים והקורסים מעניקים כלים שימושיים לביצוע בחירות נכונות ומושכלות, גם בשוטף ולא רק בזמן שיפוץ נרחב. 

תמונת סטיילינג 1

קורס הום סטיילינג בקלי קלות

קורס הום סטיילינג של הסדנא לעיצוב הבית נותן מענה לכל מי שרוצה ללמוד כיצד ניתן לשדרג את הבית בקלות- בלי לשבור קירות ובלי לקחת משכנתא. הקורס כולל עשרה מפגשים בשעות הבוקר או הערב, בקבוצה קטנה ואינטימית המאפשרת יחס אישי ומענה על שאלות.

תוכן הקורס התגבש לאחר שעות רבות של יעוץ והכוונה ללקוחות מסוגים שונים, והוא מתייחס למתרחש בעולם אך גם לצרכים הספציפיים של הלקוח הישראלי: סגנון הבניה בארץ, צרכים הנגזרים מאורח החיים המקומי, הרגלים נפוצים, ואילוצים שיש למצוא להם פתרון. הקורס עצמו מובנה בצורה שיטתית ומכסה את רוב תחומי הלבשת הבית, כך שהמשתתפים נחשפים למגוון סגנונות וטרנדים, לומדים את עקרונות שילוב הצבעים, מכירים מבחר חומרים, ואז מעמיקים בטכניקות של עיצוב ובטיפים שימושיים לכל חדר בבית. החומר מועבר בצורה חוויתית ומאפשר למשתתפים "טעימה" מעבודת המעצב- התנסות בבנית דף אוירה ופלטת צבעים.

המפגש האחרון, שהוא גם סוג של "מסיבת סיום", נערך בשוק הפשפשים וכולל סיור מודרך בחנויות לריהוט ועיצוב הבית. 

כותבות על הסדנא